tel. 604 79 88 35
602 31 23 74
 

Pod Orzechem

Wrzosowo 43, 72-400 Wrzosowo

Zapraszamy na wypoczynek do Wrzosowa obok Dziwnówka 
Kompleks naszych domków i mieszkań wakacyjnych znajduje się 400 m od plaży nad zalewem Wrzosowskim oraz około 1,5 km od Dziwnówka nad morzem. Oferujemy do wynajęcia samodzielne domki i mieszkania wakacyjne. 
Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się turystyką od 2002 roku, w tym czasie systematycznie powiększamy bazę noclegową i rozwijamy nasz obiekt. Na terenie naszej nieruchomości prowadzimy również małą rodzinną firmę handlową. Staramy sie o kameralność i rodzinną atmosferę. Szczególną troską otaczamy rodziny z małymi dziećmi. 
Budynki, w których znajdują się mieszkania i domki usytuowane są w obrębie naszej posesji, w skład której wchodzą 2,0 ha terenów zielonych w tym 1,0 ha trawnika, place zabaw dla dzieci i zadaszona salka rekreacyjna (ping-pong, "piłkarzyki"). 
Mieszkania usytuowane są na parterze lub na I piętrze w budynkach obok naszego domu rodzinnego, z kolei domki znajdują się w ogrodzie, nieco na uboczu. Bezpośrednio do budynku z mieszkaniami wakacyjnymi na parterze przylega duży ogrodzony ogród (drzewa i krzewy owocowe, trawnik, plac zabaw dla dzieci – huśtawki, piaskownica), przy czym każde z mieszkań na parterze ma do dyspozycji zadaszony duży taras oraz własną strefę ogrodu, natomiast mieszkania na I piętrze znajdujące się w budynku obok ogrodu posiadają tarasy, jeden duży słoneczny częściowo zadaszony taras z widokiem na zalew i ogród drugi mniejszy tarasik. Każdy z domków korzysta z własnej strefy ogrodu z łóżkami i leżakami oraz drewnianym stołem biesiadnym z parasolem. Każdy domek posiada również taras z częściowym zadaszeniem. Nasz obiekt nadaje się wyśmienicie na wakacje z dziećmi. Krótkie wczasy z dziećmi, długie wakacje z pociechami, czy parodniowy urlop z dziećmi u nas to gwarancja spokoju, braku tłumów i hałasów promenady. U nas dzieci mają miejsce, urządzenia i przestrzeń do wypoczynku a Rodzice święty spokój i wszystko to wliczone w cenę pobytu!! W 2010r. oddano do użytku nowy ogólnodostępny pomost rekreacyjny nad zalewem w odległości około 200 m od naszej nieruchomości.


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
aneks kuchenny :: TV
Informacje o obiekcie
parking :: obiekt sezonowy
Okolica obiektu
sklep spożywczy :: boisko
Udogodnienia w obiekcie
plac zabaw :: grill

WYŚLIJ ZAPYTANIE