tel. +48 091 39 738 93
+48 790 817 648
 

Dworek Tradycja

Bełczna 27, 73-150 Bełczna

Każdy Gość znajdzie dziś w naszej spiżarni podobne specjały, które przygotowywano w Dworku Tradycja w przeszłości. Ci, którzy Dworek Tradycja, a dawny dom pastora odwiedzić zechcą, nie zawiodą się. Tylko co nieco zapłacić za gościnę muszą.

Gospodarze wiedzą, że po sutej biesiadzie aktywny wypoczynek potrzebny. Ruch wzmacnia trawienie. Polecają zatem piesze wycieczki po okolicy, jogging, nordic walking, jazdę na rowerach górskich, spływ Regą aż do Bałtyku, wędkowanie, grzybobranie, harce paralotniami i samochodami terenowymi, bezkrwawe łowy z aparatem fotograficznym, zwiedzanie okolicznych kościółków oraz ruin dworków. A na powitanie dnia, w sezonie, podpatrywanie bocianiej pary.


Dla tych, którzy zechcą zgłębiać tajniki starej, domowej sztuki kulinarnej organizujemy w naszym DworkuTurnusy nauki gotowania. Oferujemy też Kosze z wiejskimi specjałami, które przygotowujemy na zamówienie firm i osób prywatnych. Jeśli zamarzy się Wam Wesele na wsi zorganizujemy je bez problemu, podobnie jak różne imprezy integracyjne, bankiety, biesiady polskie w plenerze i catering.

 


Informacje w obiekcie

Informacje o obiekcie
parking :: obiekt całoroczny
Udogodnienia w obiekcie
możliwość wyżywienia :: dostęp do rowerów :: bar/bufet
Wyposażenie pokoi
TV :: balkon
Okolica obiektu
sklep spożywczy :: boisko :: plac zabaw

WYŚLIJ ZAPYTANIE