tel. 94 311 15 43
501 007 354
 

Agroturystyka W Starym Pałacu

Bukówko 26, 78-220 Bukówko

Agroturystyka W STARYM PAŁACU to obiekt znajdujący się w Bukówku. 
Zapraszamy Państwa na wypoczynek do XIX-wiecznego pałacu położonego wśród pomorskich lasów w pobliżu atrakcyjnej dla wędkarzy rzeki Chotla. W okolicy znajdą Państwo mnóstwo leśnych dróg zapraszających na piesze i rowerowe wycieczki. W lasach grzyby, jagody i obfitość zwierzyny.

Lubią Państwo ciszę, spokój, domową atmosferę, jedzenie jak u Mamy? Bukówko to miejsce właśnie dla Was. W XIX-wiecznym dworze, zwyczajowo zwanym pałacem, znajdziecie Państwo idealne miejsce do wypoczynku. Posiadłość znajduje się na końcu wsi, dalej jest tylko las i rzeka. Gdy jednak będziecie mieli już dość ciszy i spokoju, proponujemy wycieczkę do Mielna (42 km), Sarbinowa (36 km), Kołobrzegu (60 km), albo Połczyna (35 km); można również odwiedzić galerie handlowe w Koszalinie (25 km). 

Gwarantujemy, że wieczorem z radością wrócicie Państwo do nas, żeby posłuchać śpiewu ptaków, pohukiwania sowy i innych odgłosów lasu. Po zmroku można spędzić czas przy ognisku lub grillu. To dla turystów. 

Organizujemy również bardzo udane imprezy typu: wesela, spotkania klasowe, imieniny, urodziny, przyjęcia komunijne, uroczyste kolacje i inne. 

Dlaczego u nas? Do dyspozycji gości mamy kilka reprezentacyjnych pomieszczeń: salę balową na 100 miejsc, salon i oranżerię. Goście chwalą sobie to, że nie muszą przebywać cały czas w jednym miejscu, że gdy zmęczą się tańcem, mogą odpocząć w oranżerii, gdzie muzyka nie jest już tak głośna i można spokojnie porozmawiać. A jeśli ktoś ma ochotę odetchnąć świeżym powietrzem, ma do dyspozycji tarasy i ogród. Przede wszystkim spotka tu Państwa wyjątkowa, domowa atmosfera. Jak podkreślają to liczni goście, jest to miejsce "z klimatem".


Informacje w obiekcie

Wyposażenie pokoi
internet :: TV
Informacje o obiekcie
parking :: sala konferencyjna :: Wi-Fi :: akceptujemy zwierzęta :: Sala bankietowa/weselna
Udogodnienia w obiekcie
sauna :: możliwość wyżywienia :: plac zabaw :: dostęp do kuchni :: dostęp do rowerów :: grill :: miejsce na ognisko
Okolica obiektu
wypożyczalnia sprzętu wodnego :: boisko

WYŚLIJ ZAPYTANIE